Arkkitehtisuunnittelu Niskanen Oy

Toimistomme palvelee asiakkaitaan koko Suomen alueella.

Yhteystiedot

Käyntiosoite

Arkkitehtisuunnittelu Niskanen Oy
Savarinväylä 2, 84100 YLIVIESKA
Puh. 040 593 7188

Arkkitehtisuunnittelu Niskanen Oy
Kansankatu 53, 90100 OULU

info@arkniskanen.fi    
www.arkniskanen.fi

Y-tunnus: 2064571-1


Tapani niskanen

Tapani Niskanen
Ylivieska
Arkkitehtisuunnittelu
040 593 7188
tapani.niskanen@arkniskanen.fi

laura kauranen

Laura Kauranen
Oulu
Arkkitehtisuunnittelu
044 265 6351
laura.kauranen@arkniskanen.fi

tytti nissi

Tytti Nissi
Oulu
Arkkitehtisuunnittelu
044 3574 635
tytti.nissi@arkniskanen.fi

pekka rautakoski

Pekka Rautakoski
Ylivieska
Rakennesuunnittelu
040 134 3364
pekka.rautakoski@arkniskanen.fi

petteri haapalainen

Petteri Haapalainen
Oulu
Arkkitehtisuunnittelu
040 552 5887
petteri.haapalainen@arkniskanen.fi

lena grönhage

Lena Grönhage
Arkkitehtisuunnittelu
040 504 5200
lena.gronhage@arkniskanen.fi

Jaakko Paakki
Arkkitehtisuunnittelu
jaakko.paakki@arkniskanen.fi

Niina Haavisto
Arkkitehtisuunnittelu
0400 601 134
niina.haavisto@arkniskanen.fi

Yhteydenottolomake

Arkkitehtisuunnittelu
Rakennesuunnittelu
Pääsuunnittelu

  • omakotitaloon
  • kerrostaloon
  • rivitaloon
  • liikekiinteistöön
  • teollisuuskiinteistöön
  • loma-asuntoon


 

Kirjoita tähän kuvaus hankkeesta. Esim.  tontin osoite, koko, maaperä, rakennuksen pinta-ala, kerrokset, tyyli, rakenneratkaisut yms.

Toivottu aikataulu suunnittelulle